Szanowni Państwo, informujemy, że w związku ze wstrzymaniem i brakiem możliwości głosowania w miniony weekend tj. 16-17.06.2018, Komisja Programowa podjęła decyzję o wznowieniu głosowania na 2 dodatkowe dni, od dnia 20.06.2018 od godz. 00:00 do dnia 21.06.2018 do godziny 23:59. Jednocześnie informujemy, że sytuacja, która miała miejsce w weekend jest wynikiem podjętych prób nieuczciwego głosowania. Zgodnie z Regulaminem Programu §5 pkt 6 dostępnym na niniejszej stronie, Organizator ma prawo do wstrzymania głosowania, gdy uzna, że oddawane głosy są niezgodne z Regulaminem.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 20-21.06.2018 będzie możliwość wprowadzenia zaległych paragonów, które nie zostały przyjęte do dnia 17.06. Zaznaczamy, że warunkiem przyjęcia takiego paragonu oraz uzyskania punktów jest data zakupu Produktu w terminie 01.03-17.06.2018.

REGULAMIN Z ANEKSEM

ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINNYCH IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GAWŁOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W GAWŁOWIE

5932

Dlaczego ta stołówka powinna wygrać remont?

Szkolna stołówka powinna być miejscem, w którym dzieci w przyjaznej atmosferze zjedzą smaczny posiłek. Z wypowiedzi ucznia : ,, Nasza stołówka szkolna powinna być wyremontowana ponieważ jest bardzo mała i na przerwie obiadowej robi się straszny tłok. Czasami kolejka wychodzi poza salę. Remont byłby konieczny ponieważ dzieci jedzą nie tylko ustami, ale również oczami. Dlatego wygląd stołówki ma duże znaczenie. Niedawni próbowano z nią coś zrobić, ale według mnie wyszło średnio"

Oddaj 1 głos na tę szkołę

Na podany adres wyślemy maila z unikalnym kodem i informacją, jak za jego pomocą potwierdzić głos

Chcesz głosować Extra?

Podaj dane potwierdzające zakup dowolnej Delmy Extra lub Delmy Gold i przyznaj 20 punktów za jednym razem!:
Wyrażam zgodę na postanowienia Regulaminu
Tak - wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych Programu Delma Ekstrastołówki