LAUREACI

NAGRODA I STOPNIA

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. ARKADEGO FIEDLERA W RYCHWALE
Rychwał
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 2 W ŻYCHLINIE
IM. JANA PAWŁA II
Żychlin
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 2
IM. M.KOPERNIKA W ŁOSICACH
Łosice
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 2
IM. MARII KONOPNICKIEJ W CZELADZI
CZELADŹ
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 3
IM. ORŁA BIAŁEGO W BISKUPCU
Biskupiec

NAGRODA II STOPNIA

SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 3 IM.PIOTRA FIRLEJA W LUBARTOWIE
Lubartów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR1
IM. JANA PAWŁA II W RUDNIKU NAD SANEM
Rudnik nad Sanem
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 1 IM.MIŁOŚNIKÓW ZIEMI ŚLĄSKIEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH
Świętochłowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BPA FRANCISZKA JACZEWSKIEGO W GÓRKACH GRUBAKACH
Korytnica
Zespół Szkół w Pyskowicach, Szkoła Podstawowa
nr 5
Pyskowice
SZKOŁA PODSTAWOWA W SEWERYNOWIE
Sewerynów
Publiczna Szkoła Podstawowa Oparzno
Świdwin
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W OKRZEI
Okrzeja
SZKOŁA PODSTAWOWWA W LUBOMINIE
Lubomino
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 7
IM. 1000-LECIA PAŃSTWA POLSKIEGO W CZELADZI
Czeladź
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 86
IM. BRONISŁAWA CZECHA
Warszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KUCHARACH KOŚCIELNYCH
Kuchary Kościelne
Szkoła Podstawowa 107
im. Piotra Włostowica
Wrocław
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 1
IM. ADAMA MICKIEWCZA W KRZEPICACH
Krzepice
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
NR 10
IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 18
Gdańsk- Brzeźno
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 2
IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
Piastów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DŁUGOWOLI
Lipsko
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. ŚW. JANA KANTEGO W WOJNICZU
Wojnicz
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 6
IM. KSIĘDZA GRZEGORZA GERWAZEGO GORCZYCKIEGO
Bytom
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 3
IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOLE
Koło
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 11
IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ
Tychy
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 37
IM. KPT. Ż. W. ANTONIEGO LEDÓCHOWSKIEGO
Szczecin
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 38
ŁÓDŹ
SZKOŁA PODSTAWOWA W WABIENICACH
Bierutów
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 3
Wojkowice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KIEŁCZEWICACH GÓRNYCH
Strzyżewice
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. MARII KONOPNICKIEJ W TARLE
NIEDŹWIADA
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII W WANIOROWIE
Gryfice
MIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 11 W PIEKARACH ŚLĄSKICH
Piekary Śląskie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA
Bircza
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. MARII KONOPNICKIEJ W KRZYKOSACH
Krzykosy
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 76
IM. 13 DYWIZJI PIECHOTY STRZELCÓW KRESOWYCH
Warszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA W KRYPACH
Wierzbno
Zespół Szkół w Słupnie
Radzymin
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOPANICY
Kopanica
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. JANA PAWŁA II W KAMIEŃSKU
Kamieńsk
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. FRANCISZKA POLAKA W JUSZCZYNIE
JUSZCZYNA
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W DOLSKU
Dolsk
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. JULIANA TUWIMA W DRZONOWIE FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NR 1
IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BIAŁYM BORZE
DRZONOWO
STOWARZYSZENIOWA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W STEBLOWIE
Steblów
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W HUCIE DZIERĄŻYŃSKIEJ
HUTA DZIERĄŻYŃSKA
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO
Raciąż
SZKOŁA PODSTAWOWA W ROGOTWÓRSKU
Rogotwórsk
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
NR 4 SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 8
IM. NOBLISTÓW POLSKICH W MYSZKOWIE
Myszków
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 17
IM. WICEADM. JÓZEFA UNRUGA
GDYNIA
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZERNIEJOWIE
Czerniejów
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZEZINACH
BRZEZINY
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 2
IM. BOHATERSKICH LOTNIKÓW PODLASIA
Biała Podlaska
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 2 W PARCZEWIE
IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
Parczew
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
IM. J. KORCZAKA W TOMASZOWIE LUBELSKIM
Tomaszów Lubelski

NAGRODA III STOPNIA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK
IM. BŁ. LAURY VICUNA W KRAKOWIE
Kraków
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 33
Bytom
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 6
Myszków
SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI RANIŻOWSKIEJ
Wola Raniżowska
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W BYSTRYM
Giżycko
ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIĘDZYLESIU SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
Międzylesie
ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO I GIMNAZJALNEGO
NR 13 SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 92 W GDAŃSKU
Gdańsk
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BARANOWIE
Mikołajki
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 1
IM. MARII KONOPNICKIEJ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYŁĘKACH
Trzcianka
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 3 W GRYFINIE
Gryfino
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W DŹWIERSZNIE MAŁYM
DŹWIERSZNO MAŁE
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 45
Bytom
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
Stargard
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 61
Łódź
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZYTOCZNIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W PRZYTOCZNIE
Jeziorzany
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ZAMIENIU SZKOŁA PODSTAWOWA
Zamienie
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 1
IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
Siemianowice Śląskie
SZKOŁA PODSTAWOWA
Nr 47 W BIAŁYMSTOKU
BIAŁYSTOK
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. MARII KONOPNICKIEJ W MISIACH
Misie
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 13 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM
IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W MYSŁOWICACH
Mysłowice
SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. JANUSZA KORCZAKA W PASIEKACH
Pasieki
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 10
Toruń
SZKOŁA PODSTAWOWA W PNIEWNIKU
Korytnica
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 32
IM. J.DUDY-GRACZA
Częstochowa
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 3
IM. JOANNY VON SCHAFFGOTSCH-GRYZIK
Ruda Śląska
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 6 SPECJALNA
IM. PROF. MARII GRZEGORZEWSKIEJ
Czeladź
SZKOŁA PODSTAWOWA W BESIEKIERZU RUDNYM
Biała
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 15
IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KIELCACH
Kielce
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 13 W BĘDZINIE
Będzin