Szanowni Państwo, informujemy, że w związku ze wstrzymaniem i brakiem możliwości głosowania w miniony weekend tj. 16-17.06.2018, Komisja Programowa podjęła decyzję o wznowieniu głosowania na 2 dodatkowe dni, od dnia 20.06.2018 od godz. 00:00 do dnia 21.06.2018 do godziny 23:59. Jednocześnie informujemy, że sytuacja, która miała miejsce w weekend jest wynikiem podjętych prób nieuczciwego głosowania. Zgodnie z Regulaminem Programu §5 pkt 6 dostępnym na niniejszej stronie, Organizator ma prawo do wstrzymania głosowania, gdy uzna, że oddawane głosy są niezgodne z Regulaminem.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 20-21.06.2018 będzie możliwość wprowadzenia zaległych paragonów, które nie zostały przyjęte do dnia 17.06. Zaznaczamy, że warunkiem przyjęcia takiego paragonu oraz uzyskania punktów jest data zakupu Produktu w terminie 01.03-17.06.2018.

REGULAMIN Z ANEKSEM

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA

6079

Dlaczego ta stołówka powinna wygrać remont?

Kochana Delmo! Każdego dnia spędzamy w szkole wiele godzin. Nasi rodzice bardzo długo pracują, często daleko od domu. Zdarza się, że po powrocie z pracy nie mają siły ani czasu, żeby przygotować nam ciepły posiłek. Robią to za nich w szkole nasze panie kucharki, które wyczarowują dla nas pyszne obiadki. Chcielibyśmy je spożywać w bajecznie kolorowej i odnowionej stołówce, która chociaż trochę przypominałaby nasz własny, przytulny dom. Delma prosimy Cię, zostań naszą dobrą wróżką i wyczaruj ją!

Oddaj 1 głos na tę szkołę

Na podany adres wyślemy maila z unikalnym kodem i informacją, jak za jego pomocą potwierdzić głos

Chcesz głosować Extra?

Podaj dane potwierdzające zakup dowolnej Delmy Extra lub Delmy Gold i przyznaj 20 punktów za jednym razem!:
Wyrażam zgodę na postanowienia Regulaminu
Tak - wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych Programu Delma Ekstrastołówki